Nenechte zámek ve dveřích automobilu zahálet!


 
Motto:
 
Nejlepší škola je škola Života… jen to školné bývá často vysoké :-(
 
 

 
Na následující informaci, která pro mě byla draze vykoupenou “objevenou amerikou” (stála mě 1000Kč), jsem zatím nikde nenarazil, přestože zámečník, který mě přijel zachránit, jí dle svých slov sděluje téměř každému na potkání.
 
Nezištně ji proto nabízím především těm návštěvníkům svého webu, jejichž automobil je vybaven dálkovým ovládáním zámků dveří :-)
 

 

Je-li váš automobil vybaven dálkovým ovládáním zámků dveří alespoň jednou za měsíc nebo za dva protočte klíčem vložkou klasického zámku ve dveřích!
 
Pokud tak nebudete činit, je velmi pravděpodobné, že vás potká to, co potkalo mě - v okamžiku, kdy mi po letech provozu vypovědělo dálkové ovládání službu a já se potřeboval dostat do auta klasickou cestou, marně jsem se snažil pootočit klíčem v zámku, protože vložka v něm za ta léta totálně zarostla. A jelikož dle Murphyho zákonů (naši předkové ho dávno před Murphym definovali lidovou moudrostí, že namazaný krajíc dopadne na zem vždy namazanou stranou :-D) poslední úkon, které mé dálkové ovládání učinilo, bylo, že v autě zamklo veškeré mé doklady, peněženku i notebook, nezbylo mi, než zavolat zámečnickou pohotovost :-)
 
 

21.2.2012


Co je nového u kamarádů:  • Žádné novinky nejsou dostupné.
RC.305
RC.305 - stránky věnované RC autům, scale a expedicím.