Stručné povídání o 3. závodu

 

RC Moto GP Čelákovice 2008
 
 
 
Třetí závod tohoto seriálu, který se konal tuto neděli (27.7.2008) se kromě zdá se již tradičních atributů (tj. veskrze prosluněná atmosféra, a to jak na dráze - obloha téměř bez mráčku, třicetistupňové vedro, tak i v depu - nálada příjemně uvolněná a, jakkoli na dráze nikdo nikomu nic nedaroval, i šprýmovná, a to téměř tak, že skotačivě) vyznačoval tím, že jsem si zapomněl fotoaparát.
 
Proto tohle jen stručné následující povídání.
 
 
Je doba dovolených, a tak se nás sešlo jen 6.
 
I tento počet ale umožnil uplatnění nového prvku, kterým bylo rozdělení závodního pole do dvou skupin. Jak se ukázalo, bylo to šťastné řešení - ubylo zbytečných kolizí v důsledku “pilotního” neumění a závod se tak stal objektivnější vůči skutečnému “pilotnímu” (ne)umění závodníků.
 

Já se tentokráte zachoval v duchu jednoho z “koloritů” depa - celou dobu jsem model přestavoval, přeseřizoval a měnil tak průběžně jeho vlastnosti oproti těm jeho tréningovým, které jsem následně nezvládal:-D
 
Vítěze jsem zvěčnil alespoň mobilem - proto ta nekvalita obrázku:-)
 
Nohejbalisté ve své udírně pro nás nachystali v rámci občerstvení mj. i velmi chutné klobásky:-) Troufám si tvrdit, že to byl příjemně strávený den pro všechny zúčastněné - závodníky i doprovod některých z nás.
 

 

27.7.2008


Co je nového u kamarádů:  • Žádné novinky nejsou dostupné.
RC.305
RC.305 - stránky věnované RC autům, scale a expedicím.