Pozvánka nejen na 2. závod

 

Mini Offroad Čelákovice 2009/2010
(21.11.2009)

 
 
 
Bohužel se nebudu moci tohoto závodu zúčastnit, a tak bych jako náhradu za sebe rád získal některého z vás, návštěvníků tohoto svého webu :-)
 
Existují dva atributy, kterými se závody v čelákovické Sokolovně zásadním způsobem odlišují od konvenční šedi většiny závodů kategorie MiniOffroad, a to nejenom v Česku, pro které stojí alespoň jeden z této série závodů navštívit.
 
Tím prvním a hlavním je čelákovická dráha - troufám si tvrdit, že takové poježdění si s modelem nenabízí žádná dráha v Česku, a i ve světě byste podobnou jen těžko hledali :-) Jednoznačně za to mohou její dva prvky, atypické pro ostatní dráhy určené modelům offroad v měřítku 1/18, kterými jsou plynulé oblouky různých poloměrů i úhlů (žádné devadesátistupňové “rohy”!) a mantinely, udržující model při rozumné jízdě uvnitř dráhy.
 
Příjemným doplňkem celkové atmosféry závodu je pak teplý oběd v ceně 60Kč (ale v hodnotě mnohem vyšší) v příjemném prostředí klubu v 1. patře čelákovické Sokolovny.
 
Napadlo mě, že ucelený přehled obou těchto atributů ze všech závodů, kterých jsem se doposud zúčastnil, by mohl být tím nejlepším lákadlem.
 
A to nemluvím o ne zcela obvyklé možnosti, za pomoci nijak přemrštěné investice cca 3.000 Kč do modelu Thunder Tiger ZT2/ZK2 moci porovnat svou pilotní zručnost se stavebně i výkonově shodnými modely ostatních závodníků kategorie 2WD!
 
Koneckonců, posuďte sami :-)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

15.11.2009


Co je nového u kamarádů:



  • Žádné novinky nejsou dostupné.
RC.305
RC.305 - stránky věnované RC autům, scale a expedicím.