PH Design PH 08 1/5
V dřívějších dobách, kdy jediným použitelným plastem byl pouze bakelit, neexistovala jiná alternativa plechové vany, pomineme-li dřevěné necky, než vana litinová. Ne každá slévárna ale uměla odlít tak tenkou stěnu, a ty, co to dokázaly, na to byly patřičně pyšné. Tato schopnost byla jednoznačnou značkou jejich kvality, byl to tzv. “majstrštik”, takže vany vyráběly, ať po jednotlivých kouscích na objednávku, nebo dokonce v malých sériích, přestože se jednalo o záležitost nevýdělečnou.

Podobným “majstrštikem” je i stavebnice RC motocyklového závodního speciálu PH 08. Česká firma PH desighn, která se věnuje převážně barevným úpravám lexanových karoserií a sestavování RC modelů dodaných méně zručnými nebo časově zaneprázdněnými modeláři, se pustila do ambiciózního projektu, který, budiž řečeno k její cti, dotáhla i do konce, zkonstruovat a také vyrobit stavebnici závodního speciálu RC motocyklu v měřítku 1:5.

Ideovým záměrem bylo touto stavebnicí umožnit jak levný, přitom ale vysoce kvalitní upgrade v Česku běžně dostupného RC modelu motocyklu Thunder Tiger Duccati 999, tak i náročnějším majitelům stavebnice postavit si model dle svých představ, ev. dle své “kapsy”


Co je nového u kamarádů:  • Žádné novinky nejsou dostupné.
RC.305
RC.305 - stránky věnované RC autům, scale a expedicím.