Proč to začalo

Po úspěšném průběhu 1. ročníku RC MOTO GP bylo jasné, že je na čase navštívit nějaký zahraniční závod a získat tak co nejvíce praktických zkušeností, protože informace, které poskytuje internet, včetně videí, jsou sice bohaté, ale možnost doslova si věci osahat se ničemu nevyrovná.
 
Uvažovali jsme o nějaké akci v Itálii, ale výzvě v podobě mistrovství světa ve vzdálenosti ani ne 300 km od Čelákovic se dalo jen těžko odolat. Vždyť kdy se nám v budoucnu poštěstí, aby se mistrovství světa konalo tak blízko a bylo pro nás tudíž i finančně dostupné? :-)
 
A ještě jednu myšlenku si neodpustím zdůraznit, byť ji svým způsobem neustále opakuji - jakkoli to byl Pepíno, který Pavla přiměl k definitivnímu přihlášení se k účasti na MS, od samého počátku to byl Pavel Holub, který byl hnacím motorem nejenom v praktické propagaci RC motocyklového sportu a organizátorem RC MOTO GP Čelákovice, ale nebýt Pavla Holuba, nebylo by ani naší účasti na MS, jen Drahomír Čevela vyrazil na MS nezávisle na naší iniciativě.


Na obrázku je větší část Česko-Slovenské reprezentace - v popředí Drahomír Čevela (nitro+stock), zleva doprava pak Pavel Hanzel (nitro), reprezentant Slovenské republiky, Jan Cinger (stock), Josef Dušánek a Pavel Holub (oba superbike) a Zdeněk Hanzlík (mechanik výpravy). Na obrázku chybí Roman Štalmach, který asistoval Drahomíru Čevelovi a mechanik Richard Klik, který na MS dorazil až v pátek.


Co je nového u kamarádů:  • Žádné novinky nejsou dostupné.
RC.305
RC.305 - stránky věnované RC autům, scale a expedicím.