Co bylo nového v r.2013

 

 
23.12.2013 - Byť v poslední době na mém webu stále moc příspěvků nepřibývá, mé tradiční PFko se mi vytvořit podařilo :-)

13.6.2013 - Když jsem jednu květnovou sobotu odjížděl do Kolína na Kurz bezpečné jízdy na motocyklu, měl jsem pocit, že mi tento kurz nemá co nabídnout… Jak se ale ukázalo, velmi jsem se mýlil - dokonce mi pomohl objevit i jednu “ameriku” :-D Takže v příspěvku “Absolvovat kvalitní kurz bezpečné jízdy na motocyklu má vždy smysl” se mj. pokusím přesvědčit ty z vás, a to bez ohledu na jejich řidičskou vyspělost, kteří mají podobný pocit (že jim tento kurz nemá co nabídnout), že se mýlí :-)

31.3.2013 - Neprošvihněme letos jedinečnou možnost zbavit se do budoucna teroru přechodu na letní čas! - Jako nekuřák a člověk, který v podstatě nepije alkohol, jsem si nemohl nevšimnout, že chování vyznavačů letního času vůči těm, kterým hodinové skoky denního rytmu nedělají dobře, se nijak neliší od kuřáků nebo popíječů alkoholu. Ta kombinace netolerance a pohrdavé arogance vůči člověku, který “odmítá” sdílet s nimi jejich zdroj dočasné libosti je stejná.

A tak tento příspěvek není určen jim, ale těm, kterým podobně jako mně přechod na letní čas fyzicky na několik týdnů až měsíců rozhodí a kteří rok co rok marně čekají, že zákonodárci konečně dostanou rozum a nesmyslný předpis konečně zruší.

Letošní rok nabízí unikátní možnost pomocí Evropské občanské iniciativy (EOI) toho konečně dosáhnout! Po zásadní a více než nutné etapě příprav můžeme od 15.4.2013 na stránkách www.OnlyOneTime.cz vyjádřit svůj názor a hlasovat pro ukončení nesmyslného střídání času.

28.2.2013 - Využil jsem pro Prahu nezvykle bohaté sněhové nadílky o tomto víkendu a vyrazil otestovat vlastnosti a schopnosti sebe i svého skútru HONDA SH300 při jízdě v hlubokém sněhu. Díky tomu vzniklo hned několik příspěvků:

21.2.2013 - Na následující informaci, která pro mě byla draze vykoupenou “objevenou amerikou” (stála mě 1000Kč), jsem zatím nikde nenarazil, přestože zámečník, který mě přijel zachránit, jí dle svých slov sděluje téměř každému na potkání. Nezištně ji proto nabízím především těm návštěvníkům svého webu, jejichž automobil je vybaven dálkovým ovládáním zámků dveří :-)

Autor spřáteleného webu
Modelařina na koleně

mě vyzval, ať si vytvořím ikonu svého webu. Tady je: , a pro ty z vás, kteří byste chtěli umístit odkaz na své stránky, je tady její zdrojový text..

 


Co je nového u kamarádů:  • Žádné novinky nejsou dostupné.
RC.305
RC.305 - stránky věnované RC autům, scale a expedicím.